Cyclad Sp. z o.o.

Programista PHP

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Wytworzenie nowej aplikacji do systemu obsługi klienta dla sektora energetycznego
  • Analizowanie wykonywalności, projektowanie i wdrażanie modyfikacji systemu
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników aplikacji
  • Pracaw w kilkuosobowym zespole zgodnie z metodyką SCRUM

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP (OOP)
  • Znajomość jednego z frameworków PHP np. Zend, Symfony, Doctrine
  • Dobra znajomość JavaScript, HTML, JQuery, CSS
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL, MySQL)
  • Znajomość Webservices (REST, SOAP)
  • Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z SuiteCRM/SugarCRM
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w cięciu layoutów PSD

Oferujemy:

  • Pracę w sektorze energetycznym
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Stałe wsparcie opiekuna z Cyclad
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.