Programista PHP

Devire

Gdańsk, pomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Gdańsk

Dla naszego klienta tworzącego rozwiązania komunikacyjne poszukujemy Programisty PHP, który chce podejmować się ciekawych wyzwań oraz pracować w firmie ze świetną kulturą organizacyjną.

Opis stanowiska:

  • Analiza, utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji
  • Integracja z zewnętrznymi systemami przy użyciu API
  • Projektowanie nowych aplikacji
  • Tworzenie baz danych, obsługa dużych ilości danych w skalowalnych aplikacjach
  • Refactoring
  • Code review
  • Zachowanie jakości i czystości kodu

Wymagania:

  • Umiejętność programowania obiektowego w PHP
  • Znajomość Symfony oraz MySQL
  • Doświadczenie w technologiach webservices (Rest API)
  • HTML5/JavaScript na poziomie średniozaawansowanym
  • Doświadczenie w pracy z GIT lub SVN
  • Praktyczna znajomość redis i bash shell
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • Wiedza dotycząca BigData, NoSQL, elasticsearch
  • Doświadczenie z RabbitMQ
  • Umiejętność pracy w SCRUM
  • Znajomość framework’a Vue

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę nad ambitnymi projektami używanymi codziennie przez setki tysięcy użytkowników
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, kupony lunchowe, dofinansowanie komunikacyjne, kursy językowe, firmowe imprezy okolicznościowe
  • Udział w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach
Devire Devire Devire Devire