Opis stanowiska pracy

Planujemy powiększyć nasz zespół programistów pracujących nad najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami związanymi z aplikacjami internetowymi.

Coal Creative to wielokrotnie nagradzana, dynamicznie rozwijająca się i działają na rynku internetowym od 8 lat Agencja Interaktywna, która poszukuje programistów do wrocławskiego oddzialu firmy.

Programista PHP

Miejsce pracy: Wrocław, siedziba firmy

Region: dolnośląskie

Zadania:

  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • rozwój istniejących systemów
  • planowanie rozwoju i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań
  • wdrażanie nowoczesnych rozwiązań dla zagranicznych Klientów

Oferujemy:

  • wysoki poziom realizowanych projektów (bardzo istotne są dla nas wzorce projektowe, wszystkie projekty realizowane są z wykorzystaniem GIT’a);
  • możliwość pracy przy wielu ciekawych projektach
  • bezpośredni wpływ na stosowane rozwiązania
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do umiejętności
  • możliwość współtworzenia nowego działu firmy
  • miłą atmosferę w młodym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość PHP 5
  • znajomość relacyjnych bazy danych: MySQL,
  • podstawowa znajomość CSS, JavaScript i technologii Ajaxowych,
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji
  • znajomość frameworku SYMFONY

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość technologii internetowych (JS/ HTML5, Ajax, CSS3)
  • doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi (Agile/Scrum)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Interaktywną, zajmującą się zintegrowanymi działaniami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy