Programista PHP ze znajomością Magento

Virtua Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu certyfikowanych, doświadczonych programistów - pracuj z najlepszymi.

Do wrocławskiego oddziału poszukujemy osób na stanowisko Programisty PHP z doświadczeniem w Magento.

Kim jesteśmy: VIRTUA to agencja digital commerce pracująca z ciekawymi, często bardzo dużymi, projektami. Działamy w Rzeszowie, Krakowie i we Wrocławiu, praktycznie wyłącznie na rzecz klientów zagranicznych (USA, UK, Niemcy, Włochy, Holandia i inne). Specjalizujemy się we wdrażaniu rozwiązań e-commerce opartych głównie o platformę Magento.

Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in.:

  • tworzenie, wdrażanie i rozwijanie aplikacji internetowych głównie na potrzeby międzynarodowych projektów e-commerce,
  • wsparcie przy realizacji projektów wewnętrznych,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • PRZEDE WSZYSTKIM - umiejętność logicznego myślenia i radzenia sobie z napotkanymi problemami,
  • co najmniej dwa lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku programisty PHP,
  • praktyczna znajomość Magento - poparta doświadczeniem,
  • umiejętność debugowania kodu,
  • znajomość podstawowych komend linii poleceń UNIX,
  • podstawowa znajomość jQuery,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość innych rozwiązań Web (frameworki/systemy CMS) umożliwiające samodzielne prowadzenie projektów,
  • doświadczenie w innych językach programowania (niekoniecznie Web).

Co oferujemy:

  • elastyczny (w granicach rozsądku) czas pracy,
  • pracę na porządnym sprzęcie w biurze w centrum Wrocławia - 15 minut spacerem do Rynku,
  • możliwość samoorganizacji, elastyczność w kształtowaniu środowiska pracy oraz świetną atmosferę,
  • stały rozwój zawodowy, możliwość czynnego uczestnictwa w różnego rodzaju eventach firmowych i branżowych (workshopy, hackathony, meetupy, konferencje krajowe i zagraniczne),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • pakiet medyczny po 3-miesięcznym okresie próbnym,
  • w razie potrzeby lekcje języka angielskiego w wybranej przez siebie szkole językowej.

Prezentacja firmy

VIRTUA to agencja digital commerce skupiająca wysoko wykwalifikow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy