Programista PHP - X-Coding IT Studio

Maciej Harbuz

50-014 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

X-Coding IT Studio działa w branży technologii informatycznych od 2010 roku dostarczając najlepsze rozwiązania dla biznesu. Naszymi Klientami są liderzy sektorów FMCG, Pharma, telekomunikacji, energetyki.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista PHP (praca w siedzibie firmy we Wrocławiu)

Poszukujemy osoby kreatywnej i dobrze radzącej sobie w pracy w grupie.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało:

  • projektowanie i implementacja oprogramowania przy użyciu technologii webowych
  • rozbudowa i opieka nad istniejącymi aplikacjami
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę / B2B
  • możliwość rozwoju w nowoczesnych technologiach
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia (od 4-10 tys)
  • Benefity: Multisport, pakiet Medicover, nauka języka angielskiego, owocowe poniedziałki, spotkania integracyjne
  • pracę w centrum Wrocławia (biuro z parkingiem)

Wymagania

Od naszych kandydatów wymagamy:

  • praktycznej znajomości technologii internetowych (PHP5, MySQL, HTML / CSS, JS, JSON)
  • umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • znajomości standardów projektowania aplikacji internetowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość przynajmniej jednego z frameworków PHP
  • znajomość popularnych aplikacji webowych
  • umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Redefiniujemy codziennie pojęcie jakości, które niesłusznie mylon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy