Programista PHP - Web Developer - Full Stack Developer

Lufed IT GmbH

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Potrafisz programować w PHP, wiesz co to HTML/JavaScript/CSS i chcesz się rozwijać w tym kierunku? Jesteś osobą odpowiedzialną potrafiącą pracować pod presją czasu? Dołącz do naszego zespołu.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP/MySQL/JavaScript
  • znajomość Gulp, SASS, Bootstrap lub podobnych technologii frontendowych
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu serwisów opartych o Wordpress, TYPO3 lub Magento
  • znajomość frameworków (Symfony, Laravell)
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole programistów
  • brak korporacyjnego ładu i luźną atmosfere
  • biuro open space
  • możliwość elastycznych godzin pracy
  • duży i wygodny parking bezpośrednio przed biurem
  • piłkarzyki, darty, wyjazdy integracyjne

Prezentacja firmy

Stabilnie działająca firma informatyczna współpracująca z niemieckimi ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy