Programista PHP / Team Lead

Talent Select

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • utrzymanie dotychczasowego kodu (20% czasu) i tworzenie nowych modułów i funkcjonalności (80% czasu)
  • tworzenie nowych modułów platformy na podstawie dostarczonej dokumentacji w języku angielskim
  • odpowiedzialność za tworzony moduł - wszystkie warstwy oprogramowania, przetestowanie wykonanego modułu i integrację z pozostałymi elementami platformy
  • zapewnienie poprawności działania platformy streamingowej i wysoką wydajność oprogramowania
  • zapewnienie jakości kodu biorąc pod uwagę takie elementy jak: czytelność, wydajność generowanego kodu wynikowego, łatwość rozbudowy, przenośność.
  • organizacja pracy swojej oraz członków zespołu.

Wymagania

  • znajomość PHP 5,x i 7.x, Javascript i bibliotekę JQuery, SQL (MySQL).
  • umiejętność tworzenia i przeprowadzania testów (jednostkowe, integracyjne).
  • umiejętność zapewnienia wydajności programowania
  • samodzielność w zakresie rozwiązywania problemów technicznych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność w zakresie  rozwiązań technicznych
  • umiejętność prezentacji proponowanych rozwiązań
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1 (czytanie dokumentacji).

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zespołu.

Mile widziane projekty z wykorzystaniem IMA SDK, prebid.js.

Wyślij do nas swoje CV, wraz z aktualnym numerem telefonu!

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pomagamy dobierać pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy