Programista PHP do tworzenia sklepów i modułów PRESTASHOP (praca zdalna)

Convertis sp. z o.o.

Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Tworzysz sklepy internetowe na bazie PRESTASHOP?

Znasz framework Symfony?

To Ciebie potrzebujemy!
Szukamy rzetelnego i dokładnego PROGRAMISTY PHP.

Nasza firma, Convertis sp. z o.o., specjalizuje się w tworzeniu i obsługiwaniu sklepów internetowych. Czujemy się bardziej doradcą klienta niż sprzedawcą. Przede wszystkim liczy się dla nas budowanie relacji i poznanie biznesu klienta, a nie jednorazowy strzał.

Na rynku obecni jesteśmy od 2015. Mamy stały 8-osobowy zespół sprawdzonych fachowców wzajemnie się wspierających. A także wysokie standardy pracy. Dbamy o higienę i kulturę pracy, cenimy dobry balans pomiędzy pracą i życiem prywatnym.

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie sklepów internetowych dla klientów na bazie PrestaShop / Sote
  • Budowanie dodatkowych modułów do PrestaShop / Sote
  • Integracja sklepów klientów z zewnętrznymi aplikacjami

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość platformy PrestaShop
  • Solidne doświadczenia w pracy z PHP
  • Solidne doświadczenie w pracy z MySQL
  • Dobra znajomość MySQL (projektowanie, optymalizacja)
  • Dobra znajomość HTML / CSS / JavaScript (jQuery)
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Samodzielność w zakresie przydzielonych zadań

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2500 – 5000 zł na rękę w zależności od umiejętności
  • (przy umowie o pracę lub ekwiwalent na fakturze b2b)
  • Pracę zdalną (cała Polska) (będziesz potrzebować przestrzeni w domu do pracy i kapci :) )
  • Pełny etat od poniedziałku do piątku (8h/dzień w trybie “responsywnym”)
  • Brak potrzeby dojazdów i straty czasu
  • Dużą samodzielność i niezależność
  • Dwa wyjazdy integracyjne w roku, by poznać bliżej zespół. Najbliższy już w grudniu.
  • Przyjazne środowisko pracy (razem tworzymy Firmę, jesteśmy otwarci na pomysły)
  • Dołączenie do kameralnego, zżytego ze sobą, 8-osobowego zespołu
  • Ciągłą naukę, wsparcie i rozwój w zakresie: programowania, e-commerce, produktywności
  • Dużą niezależność i samodzielność w doborze sposobu realizowanych zadań
  • Niezbędne narzędzia do pracy pełnej wyzwań

Jak aplikować:

  1. Zamiast listu motywacyjnego pochwal się minimum trzema wdrożeniami sklepów internetowych PRESTA / SOTE lub wdrożeniami na Symfony 2. Opisz te przykłady w max 1000 znaków. Napisz, ile sklepów zrobiłeś/poprawiłeś, jak dużo pracowałeś na Symfony.
  2. Załącz także swoje CV.

Szukamy osoby niezwykłej, więc pokaż nam że taki / taka jesteś.

Prezentacja firmy

Tworzymy i obsługujemy sklepy internetowe jako convertis.pl. Wspi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems