Programista / Operator pras krawędziowych CNC - Holandia

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Programista / Operator pras krawędziowych CNC

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: CNC-NL/0320/IP

Oferujemy:

  • wynagrodzenie netto: 480,00 EUR/tydzień (przy 40stu godzinach w tygodniu)
  • darmowe zakwaterowanie
  • dodatki zmianowe;

Obowiązki:

  • obsługa i programowanie prasy krawędziowej;
  • praca z rysunkiem technicznym;

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programowania pras krawędziowych CNC;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziany własny samochód do dyspozycji;

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji