Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

Programista, operator maszyn CNC

Norwegia, Bodø, zagranica

Stolt Bemanning AS Oslo

Opis stanowiska pracy

Firma Stolt AS pilnie poszukuje do pracy w Norwegi specialistów w zawodzie:

Programista, operator maszyn CnC

- Obsługa maszyn CNC np. frezarki, tokarki
- Ustawianie maszyn
- Zmiana ustawień maszyny
- Czytanie rysunku technicznego

Wymagania

- Udokumentowane doświadczenie w zawodzie programisty, operatora maszyn CnC,
- Udokumentowane wykształcenie związne z obróbką powierzchni metalowych,
- Szkolenia w zakresie obsługi maszyn sterowanych numerycznie,
- Dobra znajomość języka norweskiego lub angielskiego,
- Znajomość rysunku technicznego.
- Znajomość maszyn: Mazak, Heidenhain, LVD, Kimtech (maszyna do cięcia wodą).
- Znajomość programu MasterCam.

Mile widziane:
- Wcześniejesze doświadczenie w zawodzie operatora maszyn CnC z terenu Skandynawii (Norwegia, Dania, Szwecja).
- Prawo jazdy kategorii B,

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez serwis.

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowlanej.

... Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym oraz wsparcie polskojęzycznych konsultantów.

Dołącz do kilkuset naszych zadowolonych pracowników, którzy każdego dnia pracują na budowach w Norwegii
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis