Programista - Operator frezarki CNC (Fanuc)

Baltix.se sp. z o.o.

Szwecja, zagranica

Od: Baltix.se sp. z o.o. Miejsce pracy: Szwecja

Zakres obowiązków

  • obsługa i programowanie frezarek CNC (sterowanie Fanuc)
  • tworzenie prototypów
  • kontrola wykonanych prac

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty maszyn CNC
  • bardzo dobra znajomość sterownika Fanuc
  • znajomość GibbsCAM (mile widziane)
  • doświadczenie w produkcji jednostkowej
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • komunikatywna znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
  • odzież roboczą
  • długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • program „Premia za polecenie”
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
Prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.