Programista/Operator CNC

Workpower Oy

Turku, Raahe, zagranica

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracowac w stabilnej firmie w Finlandii, gdzie doswiadczenie i umiejetnosci zostaja doceniane? Komfortowe warunki pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejetnosci. Zainteresowalam Cie? Czytaj dalej.
Dla naszego klienta z poludnia Finlandii z Turku (bezposrednie samoloty z Gdanska oraz z Krakowa) poszukujemy operatora/ programistę CNC.

Maszyna, na ktora poszukujemy specjalisty to wytaczarka TOS WRD x=13000mm y=6000mm z oprogramowaniem Heidenhain TNC 135 - 530, max: x = 5000, y = 2500, z = 2200. Na maszynie obrabiane sa wielkogabarytowe elementy 2-10 ton.

Oferujemy:

Zorganizujemy i opłacimy Twój przyjazd do pracy.
Zapewniamy wyposażone mieszkanie.
Miejsce pracy oraz podstawowe usługi są w pobliżu mieszkania.
Pomagamy we wszystkich sprawach urzędowych dotyczących pracownika.
Zapewniamy ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.
Praca oparta o warunki finskiej umowy.
Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.
Mozesz liczyć na pomoc naszego tłumacza, ktorego spotkasz na lotnisku zaraz po przylocie.
Wynagrodzenie do negocjacji (w granicach 16-18e/brutto).

Wymagania

Od kandydata wymagane jest:

- minimum 3-5 letnie doswiadczenie (udokumentowane)
- umiejetnosc programowania maszyny na podstawie rysunku technicznego
- samodzielnosc na stanowisku pracy
- komunikatywny jezyk angielski

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Kontrola jakości