Programista .NET

Poznań, wielkopolskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Finansowa
  • Lokalizacja: Wrocław, Centrum
  • Start projektu: ASAP

Zakres obowiązków:

  • Rozwój oraz utrzymanie aplikacji webowych w branży finansowej w oparciu o metodyki zwinne
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem po stronie klienta
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu opartego na dobrych praktykach programistycznych oraz Clean Code

Wymagania:

  • Wykształcenie w zakresie nauk ścisłych
  • 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji w środowisku .NET/C#
  • Umiejętność programowania obiektowego w technologii .NET/.NET frameworks/.NET Core
  • Znajomość technologii: ASP.NET MVC lub Core MVC jak również: JavaScript [Angular, jQuery], HTML5, XML, Web/Micro Services
  • Znajomość SQL, doświadczenie z bazami danych Oracle lub MS SQL Server
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowych atutem
  • Mile widziane doświadczenie z Azure Cloud

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta  Multisport, pakiet ubezpieczeniowy, dofinansowanie zajęć sportowych, abonament samochodowy Master Benefit
  • Możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • Elastyczny czas pracy
  • Bezpłatne miejsca parkingowe
  • Przyjazną kulturę organizacyjną, bazującą na otwartej komunikacji, szacunku i zaufaniu
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Dla osób z poza Wrocławia pakiet relokacyjny w wysokości 10 000 PLN!

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy