Programista .NET (Sharepoint) / Team Leader

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu developerskiego w metodyce SCRUM
  • Projektowanie architektury aplikacji opartych o środowisko SharePoint 2016
  • Tworzenie oprogramowania w oparciu o platformę .NET i środowisko SharePoint 2016
  • Przygotowanie migracji ze środowiska SharePoint 2010 do SharePoint 2016

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji opartych o platformę Microsoft .NET w wersji 3.5 lub wyższej
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji opartych o platformę SharePoint w wersji 2013 lub wyższej (administracja oraz tworzenie własnego kodu, paczek, składników WebPart, funkcji, itp.)
  • Bardzo dobra znajomość języka C# i paradygmatów programowania obiektowego
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Umiejętność pisania przejrzystego, samodokumentującego się kodu
  • Znajomość wzorców projektowych, reguł SOLID
  • Bardzo dobra znajomość Visual Studio
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemu kontroli wersji (SVN lub GIT)
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz planowania pracy własnej jak i pozostałych członków zespołu
  • Umiejętność rozmowy na poziomie biznesowym z analitykami
  • Dokładność i komunikatywność
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość metodyki SCRUM, w tym roli SCRUM Mastera
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie komunikacyjnym (konferencje z klientem z USA kilka razy w tygodniu) oraz pozwalającym czytać i tworzyć dokumentację techniczną

Mile widziane:

  • Doświadczenie z platformą SharePoint w wersji 2010
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych (również z wykorzystaniem podejścia TDD)
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft SQL Server, podstawowa znajomość T-SQL
  • Znajomość narzędzi Atlassian (JIRA, Crucible, Confluence)
  • Możliwość i chęć wyjazdu do USA na spotkanie z klientem (raz do roku)

Oferujemy:

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.