Programista .NET PLSQL - rekrutacja online

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.
Programista .NET PLSQLMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • rozbudowa istniejącej aplikacji CRM o nowe procesy biznesowe,
  • analiza wymagań, projektowanie rozwiązań i ich realizacja w aplikacji CRM,
  • testy w sprincie,
  • praca w metodyce SCRUM,
  • wykorzystywane technologie w projekcie: C#, SQL, PLSQL, ewentualnie C++, MFC, COM.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość .NET,
  • praktyczna znajomość SQL i PLSQL,
  • umiejętność optymalizacji zapytań/procedur bazodanowych,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • umiejętność projektowania rozwiązań na podstawie wymagań biznesowych,
  • znajomość notacji UML i narzędzia Enterprise Architect,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • praktyczna znajomość języka C++, biblioteki MFC, architektury COM+Studio będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w pełni zdalną / 1-2 dni w miesiącu onsit,
  • długofalową współpracę w ramach HRK z dostępem do projektów u Klientów końcowych z różnych branż,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o współpracę B2B,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do karty MultiSport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.