Agencja Zatrudnienia KS Service

Programista .NET/C#

Miejsce pracy: Poznań, Ostrów Wielkopolski

GWARANTUJEMY

  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowę o pracę lub kontrakt)
  • możliwość pracy zdalnej
  • pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjne premie miesięczne
  • indywidualną ścieżkę kariery, szkolenia i rozwój dostosowany do potrzeb

GŁÓWNE ZADANIA:

  • tworzenie i utrzymywanie oprogramowania
  • wdrażanie oprogramowania oraz jego testowanie
  • wsparcie techniczne przy wdrażaniu rozwiązań u Klientów
  • archiwizacja i przygotowywanie dokumentacji technicznej

NIEZBĘDNE W CODZIENNEJ PRACY:

  • doświadczenie jako programista min. 2 lata
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • dobra znajomość języka C# oraz SQL
  • dobra znajomość Freamworków .NET (co najmniej wersja 4.5) oraz Entity
  • znajomość Winforms/WPF oraz WCF
  • umiejętność testowania jednostkowego oraz budowania usług dla MS Windows
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.