Human & Hunter Sp. z o.o.

Programista .NET C#

Miejsce pracy: 40-014 Katowice

OPIS STANOWISKA

  • Nieustanny rozwój funkcjonującego oprogramowania w technologii .NET;
  • Projektowanie oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań programistycznych;
  • Przeprowadzenie testów oraz optymalizacja;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej;
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu w zakresie prac dotyczących projektu;
  • Analiza procesu.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub kierunki pokrewne);
  • Minimum dwa lata doświadczenia w programowaniu .NET C#;
  • Znajomość technologii C#.NET, .Net 3.5, .Net 4.5;
  • Znajomość środowisk: C#, ASP.NET, JavaScript, MVC, Bootstrap, signalR, Angular;
  • Doświadczenie w pracy z VISUAL STUDIO 2013, SQL, WCF;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów programistycznych;
  • Mile widziana znajomość: NHibernate, Active Directory, Transact-SQL, MySQL.

OFERUJEMY

  • Umowe o pracę (pełny etat);
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Premie od ukończonego projektu;
  • Możliwość odbywania szkoleń i kursów;
  • Dodatkowe ubezpieczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.