Programista Junior Automation

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.

Dla naszego klient międzynarodowej organizacji poszukujemy:

Programista Junior AutomationMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Przegląd opisów funkcjonalnych
  • Programowanie systemów sterowania produkcją (PLC, HMI)
  • Testy akceptacyjne
  • Instrukcje obsługi pisania.
  • Uruchomienie na stronach
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Wsparcie kolegów w aspektach automatyzacji.
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania systemów sterowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie automatyki, informatyki lub elektrotechniki
  • Świeżych absolwentów zaprasza się do składania wniosków lub kandydatów z mniej niż 1-letnim stażem pracy
  • Wiedza w zakresie programowania systemów kontroli produkcji (PLC, HMI)
  • Wiedza i zrozumienie sprzętu i procesów w żywności / przemysł mleczarski, najlepiej w przemyśle serowarskim jest plusem
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z dokumentacją elektryczną
  • Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego i polskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Pewna praca z aplikacjami MS Office
  • Zorientowana na wyniki
  • Analityczna i posiadająca dobre oko za szczegóły
  • Zaangażowane i zmotywowane do nauki
  • Zdolność do samodzielnej pracy oraz jako część zespołu
  • Prawo jazdy B

Oferujemy:

  • Rozwój w międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.