Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie oprogramowania oraz projektowanie rozwiązań przy użyciu technologii Java/Java EE.
  • Wdrażanie własnych pomysłów i tworzenie nowych funkcjonalności dla systemów i rozwiązań biznesowych.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Znajomość programowania obiektowego oraz języka JAVA.
  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych.
  • Znajomość środowiska Linux (użytkowanie, podstawy konfiguracji).
  • Samodzielność w działaniu.
  • Uporządkowanie i dokładność.

Dodatkowe atuty

  • Znajomość Restlet, Spring, Vaadin.
  • Znajomość Nginx, Apache Tomcat.
  • Znajomość PostgreSQL.

Oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia w zależności od preferencji.
  • Współpracę z zespołem kreatywnych i otwartych profesjonalistów.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Karta multisport.
  • Pyszne śniadania w formie szwedzkiego stołu.
  • Rozwój kwalifikacji zawodowych.
  • Współpraca z młodym i otwartym zespołem.

Prezentacja firmy

ADA Software to zespół ekspertów w zakresie tworzenia rozwiązań d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy