Programista JAVA

Power Media

Poznań, wielkopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta, który specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań informatycznych oraz outsourcingu dla firm o różnym profilu działalności, poszukujemy doświadczonego Programisty JAVA.

Miejsce pracy: POZNAŃ

Zadania na tym stanowisku:

Tworzenie i rozwijanie systemu w oparciu o architekturę mikroserwisów,

Pracę z najlepszymi na rynku silnikami biometrycznymi oraz wykorzystanie ich

Definiowanie oraz realny wpływ na architekturę systemu i tworzone rozwiązania,

Monitorowanie i świadczenie wsparcia w zakresie budowanych aplikacji,

Utrzymywanie wysokiej jakości standardów wytwarzania oprogramowania

Pisanie testów funkcjonalnych z wykorzystaniem Cucumber

Klient oferuje:

Współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B

Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy

Elastyczne godziny pracy

Wsparcie przy wykonaniu powierzonych zadań

Komfortowe warunki pracy

Kartę MultiSport

Pakiet LUX MED

Możliwość udziału w szkoleniach, konferencjach oraz imprezach integracyjnych.

Wymagania wobec kandydatów:

Min. 3 lata doświadczeń w tworzeniu systemów informatycznych

Bardzo dobra znajomość JAVA

Dobra znajomość Spring Boot 2.x, Spring Cloud, GIT/ GitFlow, Maven

Umiejętność tworzenia rozwiązań w ramach architektury mikroserwisów

Znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programowania

Umiejętność pisania wartościowych testów jednostkowych, znajmość metodologii TDD

Znajomość metodologii BDD oraz praktyczna umiejętność pisania testów funkcjonalnych (Cucumber/ Gherkin) –

Znajomość systemów Unix pozwalająca na swobodną pracę

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile wdziana znajomość: Apache Kafka, OpenShift/Kubernetes, Jenkins

Mile widziane wyższe wykształcenie informatyczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media