Opis stanowiska pracy

• Tworzenie i utrzymanie oprogramowania.
• Przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania.
• Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej.
• Analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych.

Wymagania

Profil kandydata:

• Dobra praktyczna znajomość języka Java.
• Doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji web’owych lub usługowych.
• Znajomość: SQL i relacyjnych baz danych, Spring, JavaScript, wzorców projektowych.
• Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole.

Mile widziane:

• Znajomość: Maven, Web Services, Tomcat, Vue, Cassandra.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy