Programista Java

Katowice, 40-065, śląskie

COIG S.A.

Opis stanowiska pracy

Zadania przypisane do tego stanowiska obejmują:

  • tworzenie i utrzymywanie kodu dla komponentów systemu,
  • współudział w projektowaniu i implementacji nowych funkcji,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań programistycznych,
  • tworzenie środowisk uruchomieniowych,
  • testowanie oprogramowania,
  • analizowanie błędów systemów,
  • dokumentowanie kodu,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.

Idealny Kandydat posiada:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem języka Java (platformy Java SE / Java EE),
  • znajomość technologii i narzędzi: EJB, JPA/Hibernate, GWT/GXT,
  • znajomość języka SQL, PL/SQL
  • znajomość podstawowych wzorców projektowych,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Wymagania

Dodatkowym atutem będzie:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • znajmość: GWTP, JBoss/Wildfly, JUnit, Mockito, Maven, JasperReports

Oferujemy:

  • Możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • Będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
  • Zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).

COIG S.A. jest dostawcą kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych,... wspomagających procesy zarządzania. Naszym pierwszoplanowym atutem jest wiedza sektorowa, którą wykorzystujemy dla tworzenia i udostępniania naszym klientom zintegrowanych systemów informatycznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - ERP , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inne