Gabos Software Sp. z o.o.
Gabos Software Sp. z o.o. Gabos Software Sp. z o.o. Gabos Software Sp. z o.o. Gabos Software Sp. z o.o.
Gabos Software

Wytwarzając oprogramowanie dla placówek medycznych dostarczamy nasze rozwiązania w zakresie oprogramowania, usług wdrożeniowych i szkoleń. Obejmujemy naszych klientów opieką techniczną i serwisową, prowadząc również konsultacje, by pomagać poruszać się w zawiłym świecie informatyki w medycynie. Doradzamy i pomagamy wprowadzić politykę bezpieczeństwa tak istotną jeśli chodzi o ochronę danych osobowych i danych wrażliwych, jakimi niewątpliwie są dane medyczne.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA JAVA

Miejsce pracy: 44-100 Gliwice

Miejsce Pracy: Gliwice/Katowice

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:
• wytwarzanie aplikacji w języku Java przy współpracy z innymi członkami zespołu projektowego wraz z testowaniem,
• opracowywanie dokumentacji opracowanych produktów.

Kwalifikacje i doświadczenie wymagane na stanowisku Kierownika Projektu
• wykształcenie wyższe,
• dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty,
• bardzo dobra znajomość programowania w języku Java,
• dobra znajomość JavaFX,
• dobra znajomość JavaEE,
• znajomość baz danych i podstawowych mechanizmów integracyjnych dla rozwiązań IT (Web service, Web API),
• doświadczenie w frameworkach ReactJS, AngularJS,
• znajomość wzorców projektowych,
• znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym,
• umiejętność projektowania interfejsu GUI zgodnie z najlepszymi praktykami.

Wymagane cechy i predyspozycje:
• zaangażowanie,
• dyspozycyjność,
• rzetelność,
• zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
• umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO, działającej w obszarze aplikacji dla rynku medycznego,
• pracę zadaniową,
• szkolenia,
• udział w innowacyjnych projektach medycznych,
• realny wpływ na realizowane projekty,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, pakiet sportowy oraz grupowe ubezpieczenie
• dobrą atmosferę pracy i nowoczesne narzędzia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Gabos Software Sp. z o.o. Gabos Software Sp. z o.o.