Programista Java | praca zdalna

Kamsoft S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Tworzenie i utrzymanie oprogramowania.
- Przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania.
- Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej.
- Analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych.

Rekrutacja prowadzona online. Obecnie praca w 100% w trybie zdalnym, docelowo – stacjonarnie w Katowicach.

Wymagania

- Umiejętność programowania w języku Java,
- Umiejętność tworzenia usług webservice (REST, CXF),
- Znajomość Spring MVC, HTML, JavaScript,
- Umiejętność tworzenia zapytań i skryptów w języku SQL (preferowane bazy danych Oracle, PostgreSQL),
- Samodzielność, kreatywność, dokładność, umiejętność pracy w zespole,
- Dodatkowym atutem będzie znajomość C# i umiejętność tworzenia usług w oparciu o WCF.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 mce, docelowo umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management