PROGRAMISTA JAVA (Java Developer)

Essyo Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Specjalizujemy się w dostarczaniu i utrzymaniu oprogramowanie na potrzeby największych programów lojalnościowych w Polsce. Obok naszej specjalizacji rozwijamy współpracę z Partnerami z sektora finansowego, dla których tworzymy rozwiązania wspomagające zarządzanie, systemy transakcyjne oraz rozliczeniowe.

Pracujemy w małych, dobrze zintegrowanych i wspierających się zespołach. Dzieki temu każdy członek zespołu ma wpływ na kształt opracowywanych rozwiązań, a jego pomysły i inwencja przekłądają się na jakość naszych rozwiązań.

Jesteś ambitny, nie lubisz stagnacji i chcesz się rozwijać pracując w nietypowych projektach dla znanych firm, ale nie chcesz być trybikiem wielkiej korporacji? Nie przepadasz za stresem, formalizmem oraz cenisz sobie koleżeńską atmosferę? Napisz do nas, pochwal się swoimi osiągnięciami i umiejętnościami.

Masz pytania, chciałbyś porozmawiać o Twoich oczekiwaniach? - skontaktuj się z nami.

Czym się będziesz zajmować:

  • Tworzeniem logiki aplikacji dla róznych branż (na monotonię nie będziesz narzekać)
  • Rozwojem i utrzymaniem istniejących aplikacji.
  • Współpracą z zespołami zajmującymi się innymi technologiami (gwarantujemy dużo okazji do rozwoju)

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe - uzależnione tylko od posiadanych umiejętności i zaangażowania.
  • Premie okresowe, uznaniowe i projektowe
  • Elastyczne podejście do współpracy i obowiązków (także elastyczne godziny pracy - możliwa także praca zdalna).
  • Stały rozwój kompetencji i praca przy nietypowych projektach.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, relacja firma-firma (B2B) lub inne (dogodne dla Ciebie) formy współpracy.
  • Miłą, luźną atmosferę w pracy oraz przyjemne dla oka otoczenie
  • Uczestnictwo w klubie kolarstwa górskiego Bliska Team MTB - wspólne starty i wyzwania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka JAVA 7 i obiektowych wzorców projektowych
  • Umiejętnośc posługiwania się GIT
  • Znajomość JPA lub dowolną z bibliotek klasy ORM  np. Hibernate
  • Znajomość relacyjnych baz danych np.: PostgreSQL, MySQL, Oracle
  • Umiejętnośc posługiwania się maven
  • Znajomośc zagadnień związanych z WS SOAP oraz REST
  • Samoorganizacja i umiejętności pracy w zespole

Prezentacja firmy

ESSYO od 12 lat dostarcza rozwiązania i usługi w obszarze budowania plat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
uznaniowe, okresowe, projektowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy