Programista Java i/lub TypeScript

Mimetical

30-534 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli nie obce ci zarówno Java i JavaScript, a czasami nie boisz się napisać zapytanie SQL, uważasz się za dobrego programistę i chcesz pracować z najnowszymi technologiami przy ciekawych projektach w międzynarodowym zespole, to zapraszamy do nas. Jesteśmy oddziałem brytyjskiej firmy budującej rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa komputerowego oparte na projektach badawczych czołowych uniwersytetów.

Czego możesz oczekiwać:

  • atrakcyjnego wynagrodzenia, odpowiedniego do twojego doświadczenia i umiejętności;
  • rozwijających tematów zadań;
  • elastycznych godzin pracy - ty decydujesz czy chcesz zaczynać od 7 rano czy 12 w południe;
  • możliwości częściowej pracy zdalnej;
  • prywatnej opieki zdrowotnej;
  • własnego budżetu szkoleniowego;
  • wydajnego sprzętu;
  • braku biurokracji.

Przykładowe technologie i narzędzia, z którymi pracujemy:

  • Java 8, TypeScript, Angular, React;
  • git, github, Upsource, IntelliJ;
  • Docker, kubernetes, blockchain, AWS.

Wymagania

  • doświadczenie w oprogramowaniu;
  • przynajmniej podstawowe doświadczenia w programowani aplikacji webowych;
  • Java i/lub TypeScript mile widziane;
  • swobobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie;
  • chęć poznawania nowych technologi;
  • plusem znajomość zagadnień kryptograficznych, zasad bezpiecznego programowania, Go.

Prezentacja firmy

Start-up prowadzący rozwój systemów bezpieczeństwa komputerowego. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
opieka medyczna, rowery
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy