Programista Java / Angular - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
Programista Java / AngularMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Projektowanie i programowanie nowych rozwiązań;
  • dbanie o jakość tworzonych rozwiązań, wykorzystanie Continuous Integration;
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • nadążanie za bieżącymi trendami rynkowymi w programowaniu;
  • testowanie tworzonych rozwiązań przed przekazaniem do testów systemowych;
  • dostosowywanie i promowanie standardów jakości;
  • opracowywanie: testów jednostkowych, planów wdrożeń;
  • wsparcie dla zespołu Utrzymania systemów;
  • planowanie własnej pracy;
  • zapewnienie jakości, zgodności ze standardami oraz terminowości wykonania własnych zadań;
  • współpraca z lokalnymi zespołami projektowymi, bezpieczeństwa i IT przy implementowaniu rozwiązania.

Technologie: Java 11, Angular 6-11, SpringBoot 2.4, Hibernate, LiquiBase, PostgreSQL, Docker, AWS, GIT, JIRA, Bamboo, Stash, CI/CD, jest, spock, wdio

Wymagania:

  • Dobra znajomość: Java 8+, Spring, Hibernate, Angular 6+, Typescript, GIT, Tomcat, Nginx, HTML, CSS;
  • znajomość zagadnień z dziedziny relacyjnych baz danych oraz zagadnień optymalizacyjnych;
  • wysoka kultura komunikacji i pracy w zespole;
  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (scrum);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (dokumentacja techniczna).

Oferujemy:

  • Pracę w pełni zdalną lub hybrydową,
  • długofalową współpracę w ramach HRK z dostępem do projektów u Klientów końcowych z różnych branż,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o współpracę B2B,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do karty MultiSport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.