Programista Fullstack .NET (Core)/Angular

NetLand Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Od: NetLand Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych systemów informatycznych. Programujemy w oparciu o najnowsze technologie Java i .Net. Specjalizujemy się w projektach z obszaru Telemetrii, IoT, GIS czy SmartCITY.

Zapraszamy do współpracy specjalistów z branży IT, elektronicznej oraz analitycznej, których pasją są technologie informatyczne.

Oferujemy:

  • PRACĘ – w dogodnej formie zatrudnienia z możliwością częściowej pracy zdalnej;
  • UDZIAŁ W PROJEKTACH – ciekawych i różnorodnych, opartych o najnowsze technologie; także o zasięgu międzynarodowym;
  • WSPARCIE i OPIEKĘ doświadczonych liderów zespołów, PM’ów oraz Działu HR;
  • SZKOLENIA – językowe i techniczne;
  • INTEGRACJĘ – na corocznych Regatach NetLand Cup, wyjazdach na narty, imprezach firmowych;
  • BENEFITY – i wiele więcej...

Warto o nas wiedzieć, że:

Jesteśmy otwarci na formę współpracy. To samo dotyczy czasu i miejsca wykonywania pracy. Uśrednione widełki płacowe, to orientacyjny przedział netto od 4.000 zł do 10.000 zł. Są one uzależnione od zajmowanego stanowiska, posiadanych umiejętności oraz Twojego zaangażowania. Posiadamy też benefity pozapłacowe, jak karta Multisport, OK System, prywatna opieka medyczna LuxMed, darmowe: szkolenia, nauka języka angielskiego, kawa itp. No i oczywiście integrujemy się, o czym więcej możesz dowiedzieć się z naszego fanpage'a.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU PRACY:

  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań w środowisku .NET i .NET Core
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań we frameworku Angular
  • Testowanie rozwiązań
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Dbałość o wysoką jakość końcową produktu

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata w komercyjnych projektach
  • Doświadczenie w programowaniu i projektowaniu systemów opartych na .NET / .NET Core (biegła znajomość C#, ASP.NET MVC, Entity Framework, RabbitMQ, SQL i innych), Angular
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność implementacji testów jednostkowych
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,  codzienną pracę w tym języku i czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość React.js
  • Podstawowa znajomość Node.js / Typescript
  • Podstawowa znajomość Kotlin
  • Doświadczenie w tworzeniu wysoko dostępnych, skalowanych aplikacji internetowych i Web Services
  • Praktyczna znajomość silnika bazodanowego PostgreSQL
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.