Programista Fullstack (Java/JS)

Cyclad Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o ofercie:

  • Branża: ubezpieczenia i finanse
  • Język projektu: polski; Angielski mile widziany
  • Lokalizacja: Łódź - centrum
  • Umowa: UoP
  • Start: Wrzesień 2020

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie nowych funkcjonalności, utrzymanie i doskonalenie oprogramowania opartego na Java 8, Angular i Oracle DB
  • Dbałość o bezpieczeństwo danych, wydajność i jakość kodu
  • Kodowanie, testowanie, debugowanie i dokumentowanie programów w złożonym projekcie o dużej skali
  • Przekładanie wymagań funkcjonalnych na techniczne zadania projektowe i rozwojowe
  • Udział w fazach projektowania, architektury, wdrażania i testowania
  • Wspieranie planowania technicznego i koordynacji pracy z członkami zespołu
  • Opracowywanie interfejsów z systemami zewnętrznymi (głównie WebServices)
  • Koordynacja i interakcja ze wszystkimi odpowiednimi stronami (np. Zarządzanie produktem i kontrola jakości)

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w Java, JavaScript, CSS, HTML

Mile widziane:

  • Doświadczenie w Angular, React lub innej technologii Front-End
  • Doświadczenie w stosowaniu złożonych modeli danych i domen - tabele bazodanowe na dużą skalę
  • Doświadczenie z serwerem aplikacji i ESB: WebLogic, OSB
  • Doświadczenie w pracy z DB: Oracle i PL / SQL / lub inne /
  • Doświadczenie w pracy z EJB, SQL, Hibernate, SVN/GIT, XML, SOAP
  • Doświadczenie w strojeniu wydajności lub zapewnianiu bezpieczeństwa

Oferujemy:

  • Możliwość zaprojektowania i opracowania złożonych rozwiązań integracyjnych
  • Stabilne zatrudnienie - stała umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy, które pomogą utrzymać równowagę między pracą, a życiem prywatnym
  • Podejście partnerskie i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomysłów planu rozwoju         pracownika
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i uczenia się od ekspertów branżowych
  • Stabilny projekt i zróżnicowane środowisko pracy
  • Prywatna medyczna opieka zdrowotna i karta Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.