Programista Forms

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko

Programista FormsMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • tworzenie części aplikacji
  • współpraca z Architektami
  • udział w tworzeniu komponentów wspólnych systemu oraz w pracach związanych z integracją systemów

Wymagania:

  • Znajomość Oracle Forms i Oracle Reports
  • Znajomość SQL i PL/SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • 3 lata doświadczenia w pracy przy realizacji projektów komercyjnych
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem aplikacji bazodanowych
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)

Oferujemy:

  • umowę o pracę/B2B
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna)
  • elastyczne godziny pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.