Programista Embedded ze znajomością silników elektrycznych

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dołącz do ciągle rozwijającego się zespołu R&D we Wrocławiu jako programista systemów wbudowanych ze znajomością silników elektrycznych.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób do działu R&D. Nowa osoba dołączy do projektów w jednym z bardziej rozwojowych i tym samym bezpiecznych działów w obecnych czasach - AGD.

W tym momencie szukamy osoby ze znajomością systemów wbudowanych, która posiada doświadczenie w zakresie algorytmów sterowania silnikami elektrycznymi.

Opis stanowiska

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności dla 16/32-bitowych mikrokontrolerów
  • Rozwijanie projektów inwerterów do silników BLDC/PMSM wykorzystywanych w AGD
  • Testowanie i weryfikacja napisanych modułów pod kątem funkcjonalności oraz wymagań
  • Dokumentowanie rozwiązań oraz architektury oprogramowania
  • Analiza wymagań klienta
  • Utrzymywanie obecnego kodu, bibliotek i architektury rozwijanego oprogramowania

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość struktur sterowania silnikami elektrycznymi (FOC, DTC, U/f)
  • Znajomość teorii i technik sterowania
  • Umiejętność czytania algorytmów blokowych układów sterowania
  • Znajomość zasad działaniach różnych rodzajów silników elektrycznych (PMSM, BLDC, itp.)
  • Wiedza w zakresie elektroniki cyfrowej i analogowej umożliwiającej czytanie schematów
  • Bardzo dobra znajomość języka C (znajomość C++, Python będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość mikrokontrolerów z rdzeniem ARM Cortex M będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym oraz autonomicznym środowisku
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe)
  • Pakiety: Medyczny, Socjalny
  • Dopłata do dojazdów lub pakiet relokacyjny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page