Programista embedded C/C++

Elester-PKP Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Programista C/C++

Do zadań w/w osoby będzie należeć m.in.:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w języku C/C++;
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną;
  • Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pracę na pełny etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet socjalny (Luxmed, Benefit).
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Oferta pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Wymagania

Wymagania:
•Wykształcenie wyższe, kierunek informatyka/elektronika bądź pokrewne;
•Praktyczna znajomość języka C / C++;
•Mile widziana dobra znajomość Linux, SQL, bash.

Prezentacja firmy

Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektroniczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
roczna premia z zysku
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy