Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy programistów piszących w języku C/C++ którzy mogli by dołączyć do naszego zespołu projektantów. Przychodząc do nas będziesz mieć wpływ na architekturę tworzonego oprogramowania. W zakresie twoich obowiązków będzie implementacja oprogramowania, konserwacja i utrzymanie istniejącego kodu oraz sporządzaniem dokumentacji. W naszej pracy korzystamy z: Subversion, Redmine, Atolic TrueStudio, Atmel Studio, Rowley Crossworks. Cenimy ludzi sprytnych, lubiących mierzyć się z wyzwaniami i poszukujących nowych rozwiązań. Dołączając do nas będziesz mieć realny wpływ na kształt projektowanych systemów i będziesz mógł wdrażać własne pomysły i rozwiązania.

Wymagania

- znajomość języków C i/lub C++,

- doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów,

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- znajomość procesu powstawania oprogramowania,

- znajomość systemu kontroli wersji,

- gotowość do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

- samodzielność i zaangażowanie.

Co oferujemy :

- elastyczny czas pracy,

- swobodę działania, możliwość wpływu na końcową architekturę powstających programów,

- prace w kreatywnym zespole zajmującym się nowoczesnymi technologiami,

- pracę w nowoczesnym biurze projektowym niedaleko centrum Katowic,

- udział w konferencjach i szkoleniach,

- dostarczanie potrzebnych materiałów książki, dokumentacje.

INFORMACJA

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ELTEL KATOWICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., z siedzibą w Katowicach,
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji,
  3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 22¹ Kodeksu pracy, a w przypadku podania szerszego zakresu danych art.6 §1a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,
  4. Dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieć wyłącznie upoważnieni przez Administratora pracownicy firmy, w niezbędnym do tego zakresie,
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, do 6 miesięcy od rozstrzygnięcia naboru. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
  6. Ma Pani/Pan prawo do:A dministrator danych nie będzie podejmował decyzji dotyczących rekrutacji w sposób zautomatyzowany, a dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
  • dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  • przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  • Administrator danych nie będzie podejmował decyzji dotyczących rekrutacji w sposób zautomatyzowany, a dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji w zakresie określonym w art.22¹§1 Kodeksu pracy, w pozostałym zakresie dobrowolne.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby bieżącej jak i przyszłej rekrutacji prowadzonej przez ELTEL KATOWICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., zgodnie z art. 6 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie związanym z ochroną moich danych osobowych.”

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy