HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Programista CNC z j.niemieckim

Od: HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.
Miejsce pracy: Austria, Niemcy, Randshofen

Miejsce pracy: 5282 Randshofen (przy granicy Austria – Niemcy)

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie: 2400-2700€ brutto / msc. i to 14 razy w roku! – wypłata urlopowa i świąteczna

Świadczenia niemieckie

Opis stanowiska:

  • Programowanie i obsługa 3-osiowych i 5-osiowych frezarek
  • Programowanie i obsługa tokarek
  • Tworzenie i optymalizacja programów CNC na zewnętrznych systemach programowania (Siemens NX, Alphacam)
  • Niezależna produkcja prototypów lub małych serii na podstawie rysunków technicznych
  • Kontrola jakości produkowanych komponentów

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe związane z obróbką metali (Technologia obróbki, technologia wytwarzania narzędzi)
  • Doświadczenie w obsłudze i programowania maszyn CNC (Siemens, Heidenhain, Datron)
  • Znajomość j.niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym
  • Mobilność - celem dojazdu do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.