Programista CNC z j.niemieckim

Austria, Niemcy, Randshofen, zagranica

HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: 5282 Randshofen (przy granicy Austria – Niemcy)

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie: 2400-2700€ brutto / msc. i to 14 razy w roku! – wypłata urlopowa i świąteczna

Świadczenia niemieckie

Opis stanowiska:

  • Programowanie i obsługa 3-osiowych i 5-osiowych frezarek
  • Programowanie i obsługa tokarek
  • Tworzenie i optymalizacja programów CNC na zewnętrznych systemach programowania (Siemens NX, Alphacam)
  • Niezależna produkcja prototypów lub małych serii na podstawie rysunków technicznych
  • Kontrola jakości produkowanych komponentów

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe związane z obróbką metali (Technologia obróbki, technologia wytwarzania narzędzi)
  • Doświadczenie w obsłudze i programowania maszyn CNC (Siemens, Heidenhain, Datron)
  • Znajomość j.niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym
  • Mobilność - celem dojazdu do pracy

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.K. to agencja zatrudnienia (KRAZ 12982) wyspecjalizowana w... dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji , Praca Kontrola jakości