Programista CNC z doświadczeniem lub do przyuczenia

Pesmetal Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

*Przygotowanie rysunków technicznych w CAD/CAM i AUTOCAD (w 2 D)
*Optymalizacja procesów na maszynach CNC zgodnie z rysunkiem technicznym
*Obsługa programów do stolarki okiennej FORSTER, Jansen (zapewniamy szkolenie)
*znajomość gamy produktów ALUPROF oraz Reynaers oraz obsługa programów REYNAPRO I MB CAD (mile widziana)
*Wyszukiwanie nowych rozwiazań technicznych oraz nowych konrachentów
*Codzienna współpraca z szefem produkcji w celu koordynacji dostaw niezbędnych akcesorii
*Kontakt i wsparcie produkcji oraz doskonalenia procesów.

Oferujemy:
*umowę o pracę
*telefon służbowy
*pracę w energicznym i miłym, międzynarodowym zespole;
*szkolenie w zakresie oferowanych usług;
*narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
*pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00;
*wynagrodzenie już od 4000 zł brutto/miesiąc zależne od doświadczenia;

Wymagania

*bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
*dobra znajomość pakietu MS Office
*znajomość i umiejętność pracy w programach CAD/CAM
*mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
*umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, dokładność, sumienność
*skuteczna organizacja pracy
*wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów

Prezentacja firmy

PESMETAL Sp zoo wyróżniajaca się firma na rynku Europejskim stolarki met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa, Praca Inżynieria