Link Consulting

Dla naszego Klienta, renomowanego producenta z branży lotniczej zlokalizowanego w Czechach, poszukujemy specjalistów na stanowiska:

PROGRAMISTA CNC - NX

Zakres obowiązków:

  • programowanie maszyn CNC (frezarki wieloosiowe) z wykorzystaniem CAD-CAM NX,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej,
  • wdrażanie nowych detali oraz programów do produkcji (nowe projekty),
  • tworzenie programów do obróbki odlewów / odkuwek aluminiowych
  • ustalanie norm czasu pracy dla poszczególnych operacji,
  • optymalizacja procesów technologicznych,
  • współpraca z operatorami CNC, technologami, programistami.

Wymagane:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe (minimum średnie),
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu obrabiarek CNC (3 i 5- osiowych) lub na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży lotniczej,
  • umiejętność obsługi programów NX CAM (NX/ Unigraphics ) i/lub CATIA V5,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • dokładność, zorganizowanie i solidność.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i wysoko rozwiniętej technicznie firmie,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, (możliwość nadgodzin),
  • praca w międzynarodowym środowisku pracy,
  • wsparcie w zakwaterowaniu i adaptacji w nowym miejscu pracy.
Spełniasz wymagania? Jesteś zainteresowany?
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.