Programista C# - staż

BCSG Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • tworzenie oprogramowania (.NET ASP) - oprogramowanie, testy, dokumentacja
  • współpraca z zespołem programistów (przegląd kodu, planowanie Sprintów, podział zadań)
  • realizacja wymagań biznesowych i projektowanie odpowiednich rozwiązań technicznych
  • udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania zgodnym metodyką Scrum

Oferujemy:

  • pracę z nowoczesnymi technologiami i ciekawymi projektami
  • pracę w młodym, dynamicznym wielojęzycznym zespole
  • duże możliwości rozwoju osobistego
  • uczestnictwo w projektach międzynarodowych z możliwością wyjazdów
  • długoterminową współpracę na atrakcyjnych warunkach
  • wpływ na techniczny rozwój projektów
  • pracę z najlepszymi standardami realizacji projektów IT
  • specjalistyczne szkolenia i certyfikacje

Wymagania

  • Znajomość C#
  • Atutem będzie znajomość ASP .net, MVC
  • Znajomość technologii Entity Framework, LINQ
  • Umiejętność konstruowania zapytań do relacyjnych baz danych, preferowany MS SQL Server

Prezentacja firmy

Od wielu lat BCSG specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Praca dla studenta, Praca Inżynieria