PROGRAMISTA C++ / QT / EMBEDDED / ELEKTRONIK - FIRMA Z BRANŻY SYMULACJI W MEDYCYNIE

Laparo Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie dedykowanych aplikacji komputerowych w języku C++ z wykorzystaniem bibliotek Qt oraz OpenCV
  • programowanie mikrokontrolerów w języku C lub C++ (w szczególności STM32),
  • dobór podzespołów elektronicznych
  • projektowanie obwodów elektronicznych
  • udział w planowaniu rozwoju projektów
  • wsparcie w procesie certyfikacji produktów
  • sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania

Wymagane:

  • bardzo dobra znajomość języka C/C++
  • znajomość bibliotek Qt, OpenCV oraz doświadczenie w projektowaniu aplikacji wielowątkowych
  • samodzielność, systematyczność i determinacja w osiąganiu celów
  • zdolność rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinie IT, elektroniki, automatyki i robotyki, inżynierii biomedycznej lub pokrewnych /lub ostatni rok studiów (Możliwe jest pominiecie tego warunku, jeśli kandydat posiada szeroką wiedzę z dziedzin powiązanych z elektroniką i informatyką)
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla mikrokontrolerów w języku C (rozwinięte projekty akademickie i hobbystyczne również mają znaczenie)
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem obwodów PCB
  • znajomość zagadnień EMC/EMI

Prezentacja firmy

Laparo sp. z o.o. działa w branży symulacji medycznych i specjalizuje si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria, Praca IT - Kontrola jakości