Programista C# .NET WPF

Karpicko, k., Wolsztyn, Grodzisk Wlk, Poznań, wielkopolskie

Foram

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma FORAM mieszcząca się w Karpicku zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, tworzenie, rozwój aplikacji z dziedziny ERP/CRM,
  • Bieżące wsparcie użytkowników tworzonego oprogramowania,
  • Rozwój i utrzymanie wdrożonych rozwiązań,
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem.

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku programisty,
  • Umiejętność pracy w języku C# i środowisku .NET / WPF,
  • Znajomość baz danych MySQL,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o prace,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Prace w stabilnej rozwijającej się firmie,
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się środowisku.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z przykładowymi projektami.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Firma Foram, znana także pod marką Artforma, to czołowy producent luster podświetlanych... LED w Polsce i Europie.
Nieustannie udoskonalany proces produkcji oraz wieloletnie doświadczenie w branży są gwarantem najwyższej jakości produktu z praktycznie nieograniczonymi możliwościami modyfikacji.
Nasza oferta na lustra podświetlane LED została doprowadzona do poziomu pozwalającego zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Lustro wykonane pod wymiar klienta wykonane z milimetrową dokładnością, szeroka gama dodatkowych, funkcjonalnych akcesoriów, czy możliwość wyboru rodzaju i barwy światła to tylko niektóre nasze atuty.
Stylowe podświetlane lustro świetnie sprawdzi się jako subtelny element wykończenia łazienki, ale z powodzeniem doświetli także pokój hotelowy czy salon kosmetyczny.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Internet / e-commerce , Praca Inżynieria , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting