Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma FORAM mieszcząca się w Karpicku zatrudni pracownika na stanowisko:

Programista C# .NET WPF

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, tworzenie, rozwój aplikacji z dziedziny ERP/CRM,
  • Bieżące wsparcie użytkowników tworzonego oprogramowania,
  • Rozwój i utrzymanie wdrożonych rozwiązań,
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem.

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku programisty,
  • Umiejętność pracy w języku C# i środowisku .NET / WPF,
  • Znajomość baz danych MySQL,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o prace,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Prace w stabilnej rozwijającej się firmie,
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się środowisku.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z przykładowymi projektami.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma FORAM Sp. z o.o. sp.k., znana także pod marką Artforma, to czołowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca Inżynieria, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting