Programista C# .NET ASP.NET MVC

Loxez sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Projektowanie oraz implementacja oprogramowania w technologiach .NET ASP MVC
- Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
- Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
- Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną

Oferujemy

- Ciekawą pracę przy rozwijaniu najlepszego systemu B2B w Polsce
- Stabilne zatrudnienie
- Wiele niezapomnianych imprez integracyjnych
- Umowa o prace na czas nieokreślony lub B2B

Wymagania

Technologie w których pracujemy:

- .NET C# ASP.NET MVC AJAX
- SQL Server, ORM
- HTML, SCSS, LESS, CSS3, JQuery, TypeScript

Prezentacja firmy

Tworzymy najlepszy w Polsce system sprzedaży online B2B. Pracujemy z naj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce