Opis stanowiska pracy

Nowatech jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się produkcją zgrzewarek do rur z PE i PP.

Poszukujemy studentów lub absolwentów szkół wyższych na stanowisko :

PROGRAMISTY

Praca w siedzibie w Wadowicach.

==> Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie
bogaty pakiet benefitów
możliwość rozwoju
szkolenia
pracę w miłej atmosferze
praca przyjazna rodzinie
Praca na cały etat na umowę o pracę w godzinach od 7 do 15 od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym.

Wymagania

Mile widziane osoby z doświadczeniem.
∙ wykształcenie średnie lub wyższe bądź studenci ostatnich lat studiów
∙ dobra i praktyczna umiejętność programowania w języku „C#” i „C++”
∙ mile widziane doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
∙ umiejętność programowania
∙ znajomość podstaw elektroniki
∙ zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów informatycznych
∙ systematyczność i rzetelność
Zakres obowiązków:
∙ osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za pisanie programów w języku „C” i „C++”

Prezentacja firmy

Główną dziedziną działalności firmy Nowatech Sp. z o.o. jest prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych