Programista C# (C#/VB.Net/DevExpress Developer)

Piekary Śląskie, śląskie

Gabos Software Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Na stanowisko programisty poszukujemy:

• absolwentów wyższych uczelni o profilu informatycznym oraz studentów ostatnich lat studiów,
• osób otwartych na zdobywanie nowej wiedzy w dziedzinie wytwarzania oprogramowania oraz działania rynku medycznego,
• osób kreatywnych, nie bojących się podejmowania samodzielnych decyzji, umiejących rzetelnie wykonywać powierzone im zadania.
• osób pozytywne nastawionych, chętnych do działania i podejmowania nowych wyzwań.

Wymagania

Główne zadania:

• tworzenie i rozwój produktu w obszarze frontendu aplikacji webowej,
• tworzenie dokumentacji wykonawczej.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość C# lub VB.NET (minimum 3 lata doświadczenia)
• dobra znajomość SQL
• doświadczenie w pracy z webservice (SOAP/REST oraz XML/JSON)
• mile widziana znajomość pakietu DevExpress
• mile widziana znajomość zagadnień z obszaru Kadr i Płac
• umiejętność pracy w zespole (kontrola i współdzielenie kodu)

Oferujemy:

• pracę w prężnie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO realizującej projekty informatyczne dla podmiotów leczniczych
• dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
• będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
• zapewniamy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w przyjaznej atmosferze,
• zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System), program ubezpieczeń grupowych

Firma Gabos Software działa na rynku aplikacji medycznych od ponad 25 lat, wdrożenia w ponad... 500 placówkach medycznych. Specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.
Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy