Programista C/C++ ARM Cortex i/lub AVR (także zdalna)

BĘDZIN, 42-500, śląskie

Propark Wiesław Górski

Opis stanowiska pracy

- programowanie mikro-kontrolerów ARM Cortex (STM) w języku C i/lub C++ (opcjonalnie FreeRTOS i inne rozwiązania) i/lub AVR (może być jeden z podanych)
- Programowanie już istniejących sterowników,
- Realizacja nowych projektów,
- Współpraca z zespołem w ramach projektu dbając o terminowość realizowanych prac konstrukcyjnych,

Głównym zadaniem będzie tworzenie nowych oraz rozwój istniejących projektów w zakresie oprogramowania na istniejących sterownikach.

Dopuszczamy także pracę zdalną (pełną lub częściową)

Możliwość współpracy w ramach startupu (w późniejeszym terminie)

Wymagania

- Biegła znajomość programowania w C i C++ (opcjonalnie) dla mikrokontrolerów,
- Doświadczenie w realizacji co najmniej małych projektów (może być także hobbystycznie),
- Chęć do ciągłego rozwoju,
- Umiejętność analitycznego myślenia,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną podzespołów,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Umiejętność organizacji pracy własnej,
- Odpowiedzialność, dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Zatrudnienie na umowę o pracę, o dzieło lub B2B, zależnie od preferencji
- Pracę na pełny etat,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Dostęp do literatury,
- Dostęp do nowych rozwiązań,
- Profesjonalnie wyposażone zaplecze

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Firma jest producentem automatyki parkingowej oraz profesjonalnych systemów... parkingowych. Swoje produkty sprzedajemy na terenie całego kraju.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inżynieria