Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób tworzących oprogramowanie z wykorzystaniem platformy ASP.NET  i C#, którzy mogli by dołączyć do naszego zespołu programistów. Przychodząc do nas będziesz mieć bezpośredni wpływ na architekturę tworzonego oprogramowania. W zakresie twoich obowiązków będzie implementacja oprogramowania, konserwacja i utrzymanie istniejącego kodu oraz sporządzaniem dokumentacji. Cenimy ludzi sprytnych, lubiących mierzyć się z wyzwaniami i poszukujących nowych rozwiązań.

Wymagania

  • praktyczna znajomość platformy ASP.Net oraz C#,
  • znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych i języka MS SQL,
  • znajomość i doświadczenie w praktycznym zastosowaniu MVC,
  • znajomość HTML5, Javascript, CSS,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • znajomość systemu kontroli wersji (svn lub git).

 Oferujemy :

  • elastyczny czas pracy,
  • swobodę działania, możliwość wpływu na końcową architekturę powstających programów,
  • pracę w nowoczesnym biurze projektowym,
  • darmowy parking przed firmą,
  • dostarczanie potrzebnych materiałów książki, dokumentacje.

Jesteśmy stabilną polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń... automatyki przemysłowej, również dla stref zagrożonych wybuchem. W produkowanych urządzeniach znajduje się autorskie oprogramowanie, które jest tworzone całkowicie przez nasz dział rozwoju. Nasze projekty wielokrotnie mają charakter unikalny, szyty na miarę pod indywidualne wymagania klienta.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Inżynieria