Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego kreatywnego zespołu by:

  • współtworzyć całkowicie nowy projekt,

  • realizować się w najnowszych technologiach,

  • pracować z nami długie lata.

Wymagania

  • minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętności i doświadczenie w projektowaniu oprogramowania,

  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych

  • doświadczenie w administracji bazami danych FireBird

  • biegła znajomość języka SQL

  • doświadczenie w stosowaniu języka T-SQL (tworzeniu funkcji i procedur)

  • język angielski na poziomie umożliwiającym efektywne posługiwanie się angielskojęzyczną dokumentacją,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • umiejętność organizowania swojego czasu pracy, dokładność, sumienność.

Prezentacja firmy

Wieloletni producent oprogramowania dla biznesu oraz z dziedziny edukacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy