Programista automatyki

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta międzynarodowej organizacji poszukujemy:

Programista automatykiMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Przegląd opisów funkcjonalnych
  • Programowanie systemów kontroli produkcji (PLC, HMI)
  • Test wstępny
  • Pisanie instrukcji obsługi.
  • Uruchomienie na stronach
  • Rozwiązanie problemu technicznego
  • Wsparcie kolegów w aspektach automatyzacji.
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania systemów sterowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie automatyki, informatyki lub elektrotechniki
  • 2-5 lat doświadczenia w podobnej roli
  • Dobra wiedza i udokumentowane zrozumienie sprzętu i procesów w przemyśle spożywczym / mleczarskim, najlepiej w przemyśle serowarskim, to plus
  • Doświadczenie w programowaniu systemów sterowania produkcją (PLC, HMI)
  • Znajomość SIMATIC Step 7, TIA, Allen Bradley PLC, WinCC flexible lub Intouch
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z dokumentacją elektryczną
  • Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego i polskiego, zarówno pisemnego, jak i ustnego
  • Pewna praca z aplikacjami MS Office
  • Zorientowane na wynik
  • Analityczne i dobrze spoglądaj na szczegóły
  • Zaangażowany i zmotywowany
  • Zdolność do samodzielnej pracy oraz jako część zespołu
  • Prawo jazdy B.

Oferujemy:

  • rozwój w międzynarodowej organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.