Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2018.

Programista - Automatyk – Serwisant

Gliwice, śląskie

Tezaurus

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską firmą zajmującą się dystrybucją oraz serwisem automatycznych urządzeń przemysłowych renomowanych, światowych producentów. Projektujemy oraz produkujemy również swoje urządzenia. Biuro handlowe firmy oraz warsztat znajduje się w Katowicach, ale obsługujemy teren całej Polski. Większość napraw realizujemy zarówno w siedzibie firmy, jak i u klienta. Ze względu na rozwój i stale zwiększającą się ilość zleceń poszukujemy Automatyka - Programistę, który dołączy do zespołu naszych techników i zwiększy nasze moce przerobowe.

Miejsce pracy: Katowice / serwisowanie i montaż maszyn w całej Polsce

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i wykonanie nowych lub modernizacja istniejących układów sterujących w oparciu głównie o systemy SIEMENS;
  • Projektowanie schematów elektrycznych i montaż szaf sterujących;
  • Tworzenie nowych programów;
  • Korekta i opracowywanie programów powierzonych;
  • Kompleksowy montaż maszyn – nadzór + wykonawstwo;
  • Opieka serwisowa nad urządzeniami pracującymi u klientów pod kątem automatyki.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie komunikowania się w razie potrzeby z automatykami naszych dostawców;
  • Umiejętność programowania systemów sterowania przede wszystkim w środowisku SIMATIC STEP7, TIA;
  • Dyspozycyjność i ogólnopojęta kultura techniczna;
  • Znajomość mechaniki maszyn, układów pneumatycznych, elektrycznych i automatycznych;
  • Umiejętność budowania układów elektrycznych i projektowania schematów elektrycznych;
  • Doświadczenie techniczne w zakresie serwisowania urządzeń;
  • Bardzo dobra znajomość komputera z oprogramowaniem Windows;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Ciekawe i rozwojowe stanowisko pracy w rozwijającej się firmie. Szkolenia z serwisowanych urządzeń oraz kontakt z nowymi rozwiązaniami w zakresie mechaniki, napędów i automatyki. Wynagrodzenie na poziomie rynkowym z możliwością dodatkowego dochodu w postaci prowizji od wyniku finansowego danego projektu.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Jesteśmy dystrybutorem ręcznych i automatycznych urządzeń do pakowania oraz materiałów... do pakowania. Oferujemy montaż maszyn, serwis oraz prowadzimy szeroko pojęte doradztwo techniczne w zakresie technologii linii pakujących. Naszymi klientami jest szereg firm produkcyjno-przetwórczych od zakładów prywatnych, po korporacje. Biuro handlowe firmy oraz baza serwisowa znajduje się w Katowicach. Tworzymy zgrany zespół lubiący nowe i trudne wyzwania. Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży. Oprócz stałej opieki serwisowej nad maszynami klientów w terenie i działań warsztatowych prowadzonych lokalnie, prowadzimy stale kilka projektów polegających na remontach urzadzeń bądź kompletacji maszyn.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji , Praca Energetyka , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inżynieria