Programista aplikacji mobilnych 5000zł do 15000zł

eConnect4u Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma eConnect4U poszukuje osób do pracy na stanowisku PHP Web Developer.

Działamy od 2008 roku, aplikacje www tworzymy głównie na rynek UK, oferujemy możliwość pracy przy wielu ciekawych i sensownych projektach. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, systemach wsparcia B2B, oraz zaawansowanych platformach E-commerce.

Chcesz współtworzyć ciekawe i sensowne projekty?
Jesteś/chcesz zostać specjalistą w swoim fachu?
Lubisz wyzwania i szybko się uczysz?

Zapraszamy do współpracy!

Wynagrodzenie zależne od umiejętności.

Możliwość pracy B2B lub na umowę o pracę.

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzenie aplikacji mobilnych dla systemów wspierających procesy biznesowe w firmach
  • Tworzenie nowego oprogramowania na potrzeby klienta według dostarczonej dokumentacji.
  • Wspieranie i monitorowanie gotowych rozwiązań.

Gwarantujemy:

  • Dostęp do najnowszych technologii z branży IT
  • Pracę nad sensownymi i ambitnymi projektami
  • Możliwość szkoleń w Wielkiej Brytanii
  • Warsztaty z doświadczonymi programistami
  • Szkolenia/Kursy rozwojowe - Kraków/Warszawa/Katowice
  • Darmowa kawa i napoje chłodzące
  • Multisport
  • Medicover
  • Chillout corner

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych aplikacji webowych, mobilnych oraz systemów wspierających procesy biznesowe w firmach produkcyjnych oraz usługowych. Stwarza to znakomite warunki do ciągłego rozwoju zawodowego oraz specjalizacji.

Krąg naszych klientów jest bardzo zróżnicowany składa się zarówno z małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dzięki temu tworzymy możliwości rozwoju zawodowego dla ambitnych osób chcących zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Wymagania

  • Javascript ES next
  • TypeScript
  • NativeScript lub Cordova
  • GIT
  • SASS
  • Gradle,
  • Maven,
  • Npm,
  • Node,
  • js/tslint,
  • Webpack,
  • Babel
  • Bazowa wiedze odnośnie Android SDK oraz IOS xcode
  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Dobra znajomość HTML5/CSS3
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość PHP7/PHP8 OOP
  • Znajomość MySQL
  • MVC

Prezentacja firmy

Firma eConnect4U zajmuje się tworzeniem dedykowanych aplikacji www. Dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Medicover, Multisport
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce