Programista aplikacji IT

Watergroup Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem jest AKTYWNE tworzenie innowacyjnych i unikalnych aplikacji WEB oraz mobilnych w oparciu o konkretne założenia projektowe, dedykowane dla określonej grupy docelowej.

Ze względu na innowacyjny i nietuzinkowy charakter proponowanych przez nas rozwiązań kluczowymi są:

Pasja, zaangażowanie, ciekawość, kreatywność, inwencja, chęć dalszej nauki jak i nieszablonowe podejście.

Są to cechy, które cenimy ponad doświadczenie więc nie zwlekaj z aplikacją. Czekamy!

Wymagania

- Dobra umiejętność programowania obiektowego w języku C# (preferowane ASP.NET/MVC/WPF/WEB API)
- Dobra znajomość środowiska Visual Studio
- Dobra umiejętność programowania obiektowego w języku Java (preferowane Android SDK)
- Dobra znajomość środowiska Android Studio
- Dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowane MS SQL)
- Dobra znajomość środowiska MS SQL Management Studio
- Dobra znajomość narzędzi ORM (preferowane Entity Framework)
- Dobra znajomość WebService (REST/SOAP)
- Dobra znajomość systemów kontroli wersji (GIT/SVN)
- Dobra znajomość wzorców projektowych

Z dodatkowych umiejętności mile widziane:
- znajomość technologii Front-End, protokołu SSL, środowiska Jira oraz frameworków Web
- umiejętność administrowania Windows Server, Linux Debian, IIS

Prezentacja firmy

Jesteśmy klastrem ściśle ze sobą powiązanych firm działających na szerok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy